Kanárské ostrovy - sportovně turistické plavby

Během desetidenní sportovně poznávací plavby dojedeme z Arrecife na Lanzarote až na nejhornatější ostrov Tenerife nebo opačným směrem. Zastavíme se samozřejmě i na dalších větších i menších ostrovech – Fuerteventura, Gran Canaria, Gomera, Isla de Lobos, Graciosa… Čeká nás oceánský jachting i plavba v závětří podél jihovýchodního pobřeží ostrovů. Zastavit můžeme u písečných pláží i v městečkách s malebnými přístavy. Určitě si necháme čas i na nějaký ten výlet do vnitrozemí ostrovů nebo dobrou večeři v místních restauracích.

Informace o plavbě:

  • Délka plavby: 10 dnů, cca 250 námořních mil
  • Cena: 890 Euro / 22.900 Kč za osobu
  • V ceně je: loď s kapitánem, pohonné hmoty, snídaně, nealko nápoje
  • V ceně není: doprava na místo, poplatky za stání v přístavech, jídlo (kromě snídaně)
  • Počet osob: 4 + kapitán
  • Nalodění a vylodění: Lanzarote (Arrecife) cca 15 min od letiště (ACE), Tenerife v dosahu mezinárodního letiště Tenerife South (TSF).

Konkrétní trasu plavby přizpůsobíme podle počasí a přání posádky. V případě potřeby poradíme s letenkami a organizací dopravy.

COVID-info: pro vstup na Kanárské ostrovy je nutné doložit očkování / prodělání nemoci / negativní test (PCR nebo antigen) a vyplnit španělský příjezdový formulář. V současné době španělská vláda uvažuje o zrušení většiny opatření a akceptaci Covidu jako běžného onemocnění.

Pokud máte obavu, že rezervovanou plavbu budete muset kvůli nemoci nebo karanténě zrušit, můžete zkusit pojištění storna plavby od Boatsafe, šité na míru jachtařům 🙂

Termíny jaro 2022:

22.2.-4.3. 2022

Lanzarote - Tenerife Skipper: Káča Staňková

5.-15.3. 2022

Tenerife - Lanzarote Skipper: Ivan Černošek KIWA Sailing