Sportovní a poznávací plavby

Chcete vyzkoušet něco jiného než běžnou charterovou loď? Máte chuť zkusit náročnější jachting, ale netroufáte si zatím vyrazit sami? Potřebujete naplout míle a získat zkušenosti na otevřeném moři?

Vyplujte s námi na naší vlastní lodi – je to ocelový ketch (dvoustěžník) o délce 13.8m, typ Motiva 44. Loď má centrální kokpit a vyvýšený salon s výhledem na moře a je plně vybavená pro oceánskou plavbu. Na lodi budete vždy maximálně 4 plus zkušený kapitán.

Plavby v sezoně 2022:

lanzarote, summer, sea

Kanárské ostrovy

Sportovně poznávací plavby v období leden až březen 2022. Nechte za zády evropskou zimu a pojeďte s námi prozkoumat subtropické Kanárské souostroví! Čekají nás příjemné teploty, oceánský jachting, kotvení u pláží a výlety na jednotlivých sopečných ostrovech.

Plánovaná trasa: jednosměrné plavby Lanzarote – Fuerteventura – Gran Canaria – Tenerife a opačným směrem

Sportovní přeplavby

Poslední místo Lanzarote - Gibraltar!

Jedinečná příležitost naplout míle na oceánu a otevřeném moři a zažít vícedenní nonstop plavbu mimo dohled jakékoliv pevniny.

V dubnu 2022 vyplujeme z Lanzarote, trasa povede přes Madeiru, Gibraltar, Baleárské ostrovy a Sicílii do Řecka. Plavba je rozdělená na několik etap.

lipari, sicily, sea

Sicílie a Liparské ostrovy

Obsazeno! Ale mohla by být další skupina.

Dovolenková plavba ze západního cípu Sicílie přes Liparské ostrovy a Stromboli a dále Messinskou úžinou až do Syracus na jihovýchodě, se zastávkami na ostrovech i na pobřeží.